| XDanyX007 a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor. Mi'am schimbat parola la messenger si am uitat'o. Dar am avut noroc a a ramas bifata optiunea cu aminteste id si parola...Si am apasat din greseala 1 tasta si s-a sters parola crying( si nu stiu ce sa fac. Ca daca dau "forgot password" imi cere intrebarea aia. si nu mai stiu ce raspuns am pus. Ajutor va roooooooog. Dau funda!

2 răspunsuri:
| byeddy a răspuns:

E compromis id-ulsad

| LittleEndian a răspuns:

Daca inchizi messenger-ul si-l deschizi iar, nu ti-o aminteste din nou? thinking