| Arl34 a întrebat:

Salut,am o boala grava pe care o au multi:plictiseala!
Ce sa fac ca timpul sa treaca mai repede ca sunt extrem de bolnavlaughing Are cineva idei? Mentionez ca pe calculator m-am cam plictisit de toate jocurile si mi-e lene sa instalez altelesad.
Cele mai bune idei primesc funda!

Răspuns Câştigător
| Smileyouarebeautiful a răspuns:

Sa iesi afara, sa alergi sa te joci cu un animal de companie(daca ai), sa faci curat in casa, sa te uiti la filmulete haioase pe youtube(sunt destule), sa te uiti la un film pe pc sau la tv, sa chemi un prieten la tine sa vorbiti, poti sa joci carti, sa gatesti, sa citesti..etc sunt o multime de lucruri si uite un site care te-ar putea ajuta:

http://trebuie-sa-asculti.blogspot.ro/2011/06/ma-plictisesc-ce-sa-fac.html

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pic de munca adevarata nu ti-ar strica. Hai sa ma ajuti la curatenia generala!

| Crocodilul01 a răspuns:

Clar! Mai iesi din casa! Un fotbal, o ascunselea, o cocotata sau un remy o sa te ajute happy

| Arl34 explică (pentru Crocodilul01):

Ms pentru efort dar fac asta!

| Arl34 explică (pentru Crocodilul01):

Fara suparare uitate la varsta mea...Fotbal sau remy joc, dar pitita... nu prea e de varsta meahappy

| Razvanboy17 a răspuns:

Du-te joacate iesi cu prietenii pe afara, un show seara la unul dintre voi acasa fete muzica bautura tongue :X

| Arl34 explică (pentru Razvanboy17):

Salut,dar seara prefer sa ma uit la tv la emisiuni ca:Cronica Carcotasilor, Traznitii.

| Mariusfelik a răspuns:

Uita-te la un film pornolaughing.

| Sibisanu_Alex_1997 a răspuns:

Eu as alege niste fitness dc tot a itimp liber;) app: like aici : https://www.facebook.com/......6810322877

| robertcretu a răspuns:

Fa un lucru stupid si filmeaza-te in timp ce-l faci.