| Spoorky a întrebat:

Am o cartela cosmote am 4 euro pe ia si vreau sa activez o exteraobtiune dar nu stiu cum so activez am auzit ca trebuie sa suni la 1234 serviciu clienti dar nu ma descurc dau funda urgent

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Suni la 1234 si o sa iti intre robotul! urmezi robotul, si o activezi.nu e greu!
sau formezi *120# si urmezi meniul!

3 răspunsuri:
| chocolathe a răspuns:

Buna! poti da la *100#.si ai acolo mai multe extraoptiunihappy

| Cella a răspuns:

*100# ai acolo mai multe ramuri. din care alegi printre care si activare extraoptiuni.

bafta:X

| rapper_9089 a răspuns:

Salut! deci suni la 1234 si iti va spune : " pentru limba romana apasa tasta! '' tu apesi tasta 1 si mai spune " pentru informatii extraoptiuni apasa tasta 1 " si apesi din nou 1 si iti va spune extraoptinuile si cate un numar pentru fiecare, tu ti-o alegi pe care o vrei si apesi tasta pe care ti-a spus-o la acea extraoptiune. Daca nu te descurci contacteaza-ma. Sper ca te-am ajutat.