| Biuka a întrebat:

Nu ma lasa sa intru pe mess crying crying
Scriu id-ul, parola si tot astept si pana la urma zice ca e ceva problema cu conexiunea mea la internet da nu e. sad Adica am tot conectat RDS-ul si l-am deconectat si am dat restart la pc. plus ca net-ul merge straight face. ce poate fii?sad

Răspuns Câştigător
| remus a răspuns:

A fost ceva deranjament pe mess, acum functioneaza cel putin la mine.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Incearca de aici:
http://webmessenger.yahoo.com/
Bafta!

| fluturas a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie acum 5 minute, e de la ei cred big grin

| N0name_7792 a răspuns:

Incearca sa reinstalezi mess-ul poate iese ceva

| anne2011 a răspuns:

S-ar putea sa iti fi spart cineva parola, incearca sa intri pe meebo daca stii site-ul sau roaga ajutorul cuiva. Creaza-ti un alt cont in cel mai rau caz, daca chiar nu mai poate fi accesat, mult noroc!;-)

| Copil_Georgeta_1968 a răspuns:

Nu pot intra pe mess