| ReignForest a întrebat:

Am o problema.Cnad intru in yahoo messenger imi merge sa intru in el. Dar cand primesc un mesaj(sau trimit) eu nu pot vedea ce scrie(adoka scrisul) si nu as vrea sa imi instalez windosu inapoi.Deci ce pot sa fac sa mearga.

Răspuns Câştigător
| Teo a răspuns:

Pai reinstaleaza messengerul. Daca ai acceasi problema cauta o versiune mai veche si instaleazo.
Versiunile noi de la Yahoo Messenger fac figurimari.
Cel mai bun dupa mine este Yahoo Messenger 8.0 si 9.0

1 răspuns:
| SiLvEr1337 a răspuns:

Prietene/(prieten-o) instaleaza yahoomessenger 11 beat si iti merge tot http://messenger.yahoo.com/beta/win (astept si o funda );)

Întrebări recente