| geomnb a întrebat:

am o problema cu yahoo mail. abia mi-am formatat calc si mergea perfect yahoo mail. acum maloghez si mi se da mereu refresh si nu pot citi mesajele, ce trebuie sa fac/instalez mersi

4 răspunsuri:
| axll a răspuns:

Clipesti tu prea des. happy sau...reinstaleaza mozilla. cu siguranta e de la browser. il dezinstalezi, nu pastrezi nicio setare si il instalezi la loc. asta ar trebui sa mearga.

| geomnb explică (pentru axll):

Am incercat asta de 10 ori, am dezinstalat mozila 11 am instalat mizila de la versiunea 7 pana la 11. cand ma uit la task manager. mozila imi mananca 100 CPU. in rest opera. chrome/explorer merge. am incercat sa activez add-ons/dezactivez add-ons. nu mai stiu ce sa fac

| geomnb explică (pentru geomnb):

Acum vad si google chrome face la fel ca mozila

| geomnb explică:

Mi se intampla doar la mozila. pe explorer merge perfect