| tomitza a întrebat:

Am si eu o intrebare big grin
Ce tip de bidon pentru bicicleta este mai bun? Cel de metal sau de plastic? :S
Cel de metal se incalzeste mai repede decat cel de plastic?

3 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Eu iti zic ca nu este bine sa bei apa rece cand esti incalzit. Stiu ca nu iti dau un raspuns direct la intrebare, dar sanatatea este mai importanta decat gustul. happy
Pune-ti ceai de chimen sau de menta slab indulcit si cu un pic de lamaie. Are efect racoritor si iti potoleste setea mai iute.

| andrei_5375 a răspuns:

De metal pentru ca cel de plastic va da un gust urat apei. iar cel de metal poate fi ales sa aiba si o mica proprietate de termos

| rockveion a răspuns:

Clar cel de plastic cel de metal se icalzeste mai repede si de la un timp rugineste si apa o sa aiba un gust ciudat.