| george2019 a întrebat:

Am si eu o intrebare: lantul de le bicicleta mea este putin cam larg, pot sa mai dau jos cateva zale sau trebuie sa il schimb?
Astept raspunsuri.
Multumesc

3 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Desfa roata de pe spate si trageo mai in spate daca intelegi ce vr sa zictongue

| george2019 explică (pentru Klaudiu214):

Nu sunt incepator! bicicleta e mai complicata. roata e fixata(daca ma intelegi)
problema este doar cu lantul. pot sa dau jos zale din el sau tb sa il schimb

| Klaudiu214 a răspuns (pentru george2019):

Nu stiu ce bicicleta ai tu..asa ca nu iti pot spune prea multe. poate poti sa dai si cateva zale jos de la lant nush..incearcathinking