| Adiiiina a întrebat:

Salut.am si eu o intrebare pentru samsung corby.
unde pot sa dau ca, ce trimit prin bluetooth sa mi se salveze direct pe card si nu in telefon?:-smultumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La setari memorie/ memorie implicita si ai acolo mai multe

2 răspunsuri:
| Vogelspinne a răspuns:

Banuiesc ca atunci cand se salveaza ceva nu te intreaba telefonul ca unde vrei sa salvezi acel fisier?
Atunci uita-te prin setarile telefonului, sau vezi ce scrie in manualul telefonului.

| NeverTheLess a răspuns:

Am mai raspuns la o intrebare la fel ca asta
Deci: Nu cred ca se poate. Si eu am tot Samsung Corby si cand primesc ceva de la cineva se salveaza in memoria telefonului. Cand se umple memoria trebuie transferate manual fisierele pe card. Banuiesc ca stii cum se face asta ( te duci la fisier, mutare, bla bla ).
Bafta.