| Nova21 a întrebat:

Salut am si eu o problema, cand vreau sa imi inchid laptopul imi spune inchidere fortata si cand l-am cumparat nu facea asa si nu stiu ce sa fac si inchid inainte toate programele deci HELP (dau Funda)

Răspuns Câştigător
| Andreiyy a răspuns:

Buna, PC tau este "derutat" ai descarcat ceva cu virusi. Daca ai anti-virus sa nu crez in el. Multi virusi pot scapa foarte usor. Sugerarea mea este sa ii scoti bateria si sa o bagi inapoi. Sper ca te-am ajutat. Funda happy?

| Nova21 explică (pentru Andreiyy):

Mi=am dat seama ce nu era ok nu opream cum trebuie anumite jocuri si google de obicei cu vreo 6 pagini deschise si il opream direct dar ai fundahappy

1 răspuns: