| dani97 a întrebat:

Hey TPU... am si eu o problema grava: am observat azi ca nu mai merge sa inchid laptopul. adica dau la start-inchidere si nu mai imi apare nimic, adica ramane tot asa(nu se inchide) si daca apas pe butonul de inchidere intra in stand-by. cum pot sa fac sa il inchid? mersi. funda:X:X:X

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Problema grava? Mai bine, acum nu ai ce face asa ca te pui sa citesti o carte...

| dani97 explică:

Mersi pentru raspuns, dar vreau ceva serios... mentionez ca azi noapte cand vroiam sa il inchid, tocmai atunci s-a descarcat laptopul