| alexaly a întrebat:

Am si eu o problema.De fiecare data cand intri pe internet. pe Mozila, pe IE pe GoogleChorme... undeva in Local Disk C ti se "furiseaza" niste "text document" sau ceva de genu infine ceva foldere, infine, intrebarea mea e unde le gasesc ca sa le sterg? FUNDA.By3

Răspuns Câştigător
| Eduard a răspuns:

C:\Documents and Settings\Administrator\Cookies

2 răspunsuri:
| Eduard a răspuns:

Am uitat sa-ti spun. Poti sa-ti setezi browserel sa le stearga automat.
Pe undeva prin Tools/Options -> don't save history.
Ceva in genul acesta.

Multa bafta!

| delight7920 a răspuns:

Local Disk C => Documents and Settings => Dai pe folderul cu numele pc. ului tau => Cookies