| jkjhcshbbzmb a întrebat:

De fiecare data cand intru pe face (si nu numai) folosesc mozila, inregistreaza toate email uri, cum se sterg? sper ca ati inteles intrebarea

Răspuns Câştigător
| PisicutaNebunatica a răspuns:

Pai dai click acolo unde le scrii si dai pe sageata in jos si dai pe Delete (de pe tastatura)
Sper ca te-am ajutat.happy Pa, pa:*

2 răspunsuri:
| AlexC a răspuns:

Cand intri in Mozzila dai Tools-->Options-->Security-->Saved Passwords. De aici le poti sterge din istoric, daca vrei sa stergi doar parolele salvate nu si istoricul. Poti folosi o parola master, din Security selectezi "Use a master passwords", ca sa nu iti intre nimeni si sa iti vada parolele.

| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Trebuie sa ai undeva la setarile browserului cronologie, apoi dechizi pagina, si trebuie sa ai undeva modifica setarile, sau ceva in genu. eu nu folosesc mozila, doar opera, safari, google chrome si flock. sunt mai bune. deci nu stiu cum e pe mozzila, dar cam asa e la toate browserurile