| FrozEenSoul a întrebat:

Am tenul si parul foarte gras, ce sampon / sapun sa folosesc sa nu mai fie asa, incerc orice. Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| Alexandrumar1 a răspuns:

Head shoulders si spalal odata in saptamana,la inceput fa fi gras dar daca il speli odata pe saptamana isi va reveni, PS se face gras din cauza cal speli ft des, e recomandat la 2sapt sau 1 jumate

12 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Da,dar tot te iubesccc :X big grin happy

| FrozEenSoul explică (pentru Xlove64):

Si euwinking si te iubesc mult happy

| Xlove64 a răspuns (pentru FrozEenSoul):

Eu mai mult laughing

| FrozEenSoul explică (pentru Xlove64):

Eu si m-ai mult, maine nu te mai las sa pleci, te i-au in brate si nu te mai las sa pleci tongue

| Xlove64 a răspuns (pentru FrozEenSoul):

Ieee =]]
Te iubesc

| LittleMissCupcake a răspuns:

Cel mai bun sampon este cel cu extract de urzica. Sa nu ai incredere in sampoanele la care tot fac reclama pe la televizor. Alea doar pe moment iti curata parul, cel mai bine ai cumpara de la Sensy Blou un sampon natural, cum am spus, cel mai bine sa aiba extract de urzica. Sper ca te-am ajutat.

| HotChoclate a răspuns:

Gel de curatare pentru fata(ex:de la garnier pentru ten gras si mixt) si un tonic bun.Folosesti dimineata si seara, incearca si contraceptivele regleaza hormoni, secretiile. Spalate pe par cand trebie.altfel iti apar si mai multe cosuri dar nu exagera.

| FrozEenSoul explică (pentru HotChoclate):

Am zis ca incerc orice dar nu contraceptive laughing

| BlaBlaa a răspuns:

Cumpara-ti sapun cu sulf (la orice farmacie, costa in jur de 6 lei)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie să încerci orice spune fiecare, ci trebuie să mergi pe siguranţă.Du-te la medic şi spune-i ce ţi se întâmplă. Sigur îţi va recomanda ceva ce va da roade. Baftă!

| VIRUSrooz a răspuns:

Cati ani ai?
chestia asta poate sa fie doar la pubertate dupa iti trece
si nu te mai chinui daca asa ai tu parul si tenul asa iti raman orice ai incerca
crede-ma vorbesc din propria experientawinking