| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Am un telefon Alcatel OT 991. Si pe el nu imi merge aproape nici o aplicatie (daca stau bine sa ma gandesc nici googleplay nu imi arata jocurile) si un prieten mi-a zis ca il pot roota si ca atunci merg toate pe el. Eu habar nu am de chestia asta.

Daca va rog sa imi spuneti daca are dreptate, si daca da sa imi explicati cum sa il rootez si cum sa il derootez(telefonul imi este pe abonament si as vrea sa stiu in caz de se strica) ca am inteles ca pica garantia daca il rootez...

Funda!

1 răspuns:
| Lupu_Teodor_1998 a răspuns:

Vrei sa te uiti la video-uri interesante pe serverul tau favorit, raspunsul este aici---https://www.youtube.com/channel/UC7K6cGmA8gYojFOsTAiXD9g