| Shooter a întrebat:

Am vrut sa imi instalez Minecraft pe calculator si mi-a cerut driveru de placa video(eu am windows inst de putin timp si nu am drivere pe el)... am cautat driveru pentru placa mea si dupa ce l-am instalat mi s-a dat restart si dupa restart in loc sa imi apara folderele si imaginea cum trebuie, mi-au aparut la o rezolutie mica(folderele erau foartee mari)si imagine nu mai avea culorile care trebuia..parca se dadusera pe 8 bit in loc de 32.Nu stiu de ce s-a intamplat asta.
Funda!

5 răspunsuri:
| WoaDmulL a răspuns:

Cand instalezi driverele pentru placa video asa face, se reseteaza...
Click dreapta pe desktop--->Propietes si schimbi la loc.

O seara cat mai placuta!

| Shooter explică (pentru WoaDmulL):

Am incercat de 10 ori sa le shimb dar degeaba.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Windows xp sau windows 7?

| Dem0N a răspuns:

SALUT cred ca e de vina ca nai instalat bine driverul si ti s-a stricat setarea de la windows.Reinstaleazal si dupa zi-mi daca merge.
P.s.:Numai descarcati toate prostiile de pe net si apoi sa le bagati in C ca vi se strica calc.Toate acele fisiere care le descarcati voi le poate pune oricine, chiar si un copil de 8 ani si poate sa va bage virusi (funda?)

| WoaDmulL a răspuns (pentru Dem0N):

Asa apare la instalarea driverelor(se configureaza totul pentru placa video)...stiu ce zic.