| anonim_4396 a întrebat:

Salut, anul acesta m-am mutat la o alta scoala si vreau sa zic ca nu imi place deloc, m-a pus langa un baiat care tot ma face sa rad tot timpul orelor face tot felul de figuri, in pauza nu face altceva decat sa se plimbe de colo-colo prin clasa ca nebunul iar in timpul orei imi aduc aminte si cateodata rad, iar colegii m-au intrebat cat am avut media generala in clasa a 7-a(sunt a 8-a acum), iar eu am zis 6 si au facut urat, ce sa fac sad.

4 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Roaga diriginta sa te mute in alta banca.

| rosto a răspuns:

Spune-i dirigintelui/dirigintei ca vrei sa te mute ca sa pui si tu mana sa inveti ceva, ca media 6 e o medie cam proasta. happy

Răspuns utilizator avertizat
| DragonFLoW a răspuns:

In primul rand apuca-te de invatat, in al doilea rand mutate din banca. Si nu-ti ura colegii ca au facut urat cand au auzit de media 6 generala, desi din punctul meu de vedere e o medie foarte mica pentru clasa a 7-a, daca vrei vrei sa te impaci bine cu colegii pe viitor ti-as recomanda sa stergi reputatie de elev cu media generala 6, sa incerci sa nu mai razi la orice gluma.