| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Aproape sa inceapa ora de sport m am dus sa ma schimb, dar nu in vestiar ci in clasa. intr un colt cam la vedere. aveam destul timp sa merg in vestiar, dar eu am vrut in clasa. in acel col era si o colega. motivul pentru care m am dezbracat in clasa ( doar de bluza ) a fost pentru ca nu aratam chiar asa rau si mi am zis : ehh.
Acea colega a mai stat 2 -4 sec langa mine dupa parca a luat o trenul cum a fugit.
Am gresit eu? a fost stupid ce am facut?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fata s-a rusinat.Credea ca poate te dezbraci de tot.

| Sh4Dow a răspuns:

Nu a fost nimic gresit cred. a plecat. ca poate era doar ea in clasa si nu se simtea bine cand ai intrat tu, dar nu e nimic stai linistit ce poate fi gresit laughing

| itsirc3 a răspuns:

Cati ani are?

| MishikiCrisy a răspuns:

Nu, ce ar putea fi stupid?

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Da, a fost.
Câţi ani ai? Dacă ai sub 16 chiar nu e cazul să faci gesturi de genul să impresionezi fetele, că nu vor fi impresionate ci mai mult dezgustate şi te vor crede disperat şi penibil.
Schimbă-te cu băieţii la vestiar sau în clasă şi lasă gesturile de bădăran şi cocalar.
Nu aşa se impresionează o fată, te asigur.
Cât despre cazul ei, probabil s-a ruşinat fiind o fată simţită.

| ionut002 a răspuns:

Lasa ca peste cativa ani nu v-a mai fugii. laughing Isi v-a dorii sa vada asa ceva. laughing)

| Dyana2012 a răspuns:

Pai sunteti fete dar poate ca ea a crezut ca esti lesbiana sau ceva de genul mai ales ca nu mai era nimeni in clasa. poate ca s-a intrebat dc tocmai cand era ea in clasa tu ai vrut sa-ti dai bluza jos! mai astepti sa vezi.

| ralucutza123 a răspuns:

Saraca! esti gras?