| bogdy9696 a întrebat:

As dori sa imi i-au un smartphone, si am vazut un Sony xperia U. Dupa parerea mea e bun s la pret si la calitate.Voi ce parere aveti? daca aveti si voi sa imi dai ceva detalii.

Răspuns Câştigător
| christianlaroka a răspuns:

Este alegerea ta, eu mi-am sus parerea, eu avand Nokia c5-03, si este foarte bun, dar sistemul android merge perfect, de aceea ti-am zis de Samsung, dar daca tie iti place Sony este doar alegerea ta. Bafta sa sa il folosesti sanatos cand il cumperiwinking.

3 răspunsuri:
| christianlaroka a răspuns:

Parerea mea, daca vrei un smartphone bun alege Samsung sau nokia..si Sony e bun.dar astea is mai bune, sau poti opta pentru un HTC.

| bogdy9696 explică (pentru christianlaroka):

As opta pentru ista.nu ma intereseaza memoria sau prostii, nu o sa folosesc mult doar cat stau pe retele sociabile etc.si plus ca am vazut multe pareri si prezenetari care m-au cucerit si raman la Sony

| bogdy9696 explică (pentru christianlaroka):

Multumesc

| christianlaroka a răspuns (pentru bogdy9696):

Este alegerea ta, eu mi-am sus parerea, eu avand Nokia c5-03, si este foarte bun, dar sistemul android merge perfect, de aceea ti-am zis de Samsung, dar daca tie iti place Sony este doar alegerea ta. Bafta sa sa il folosesti sanatos cand il cumperiwinking.