| Prometeus a întrebat:

Salut,as dori sa stiu daca la 15 ani, 1.77 si 61-62 kg e bine sa incep sa alerg de 3-5 ori pe saptamana..Si aici ma refer daca nu cumva e posibil sa slabesc de la acest alergat..Deoarece scopul antrenamentului este de a-mi dezvolta gambele..As mai dori sa stiu daca voi avea rezultate vizibile intr-un an,dar si daca conteaza faptul ca unul dintre parinti are gambele subtiri, desi este destul de robust.dau FUNDA

7 răspunsuri:
| Madnees a răspuns:

Este bine sa alergi, indiferent de motivele pe care le ai pentru a face asta. Pe langa faptul ca vei arata mai bine, iti vei dezvolta rezistenta si viteza.
PS: si eu imi tot propun sa incep sa alerg, dar inca nu a venit momentul sa incep laughing. poate de la primavara big grin

| Prometeus explică (pentru Madnees):

Pe mine m-ar interesa daca in circa 1 an de zile de alergat(3-4 ori pe saptamana a cate 3-4 km pe zi)voi pune ceva pe gambe..adica o diferenta vizibila.

| Madnees a răspuns (pentru Prometeus):

Da...oricum diferentele se pot vedea si dupa un timp mai scurt big grin

| Prometeus explică (pentru Madnees):

Scuze ca intreb, dar imi poti spune ce varsta ai?

| Madnees a răspuns (pentru Prometeus):

15 ani si 4 luni big grin

| Prometeus explică (pentru Madnees):

Multi inainte!happy

| Madnees a răspuns (pentru Prometeus):

Multumesc! si tie!