| Vizcheck a întrebat:

As dori sa stiu cum sa alerg fara sa slabesc.

4 răspunsuri:
| thegame12 a răspuns:

Poti sa alergi cat vrei, nu slabesti, o sa-ti scada grasimea si o sa t-i se defineasca masa musculara si creste rezistenta

| Cosmin86 a răspuns (pentru thegame12):

"nu slabesti, o sa-ti scada grasimea", pai asta inseamna sa slabesti, sa-ti scada grasimea laughing

| Anonimus4512 a răspuns:

Foarte simplu poti alerga in voia corpului uh fara sa iti soliciti corpul la maxim. Mai exact poti face alergari de 1-2 km alergand in incet... fara sa te obosesti si astfel poti alerga ne avand grija ca vei slabi

| backtohell a răspuns:

Daca nu ma insel atunci alearga iar apoi mananca mult.