| millyca a întrebat:

As vrea sa stiu daca exista prin Sectorul 4 vreun birt / bodega / taverna unde sa poti bea o cana de vin fiert acum iarna si sa nu fie prea scump. Sa nu fie de rockeri, dar nici de manelisti. Apeland deci la experienta proprie, exista ceva ce mi-ati putea recomanda?

Răspuns Câştigător
| Smecherul_Ady_1996 a răspuns:

Habarnam

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gorgone,tu chiar cauti liniste, nu alta. Nu stiu vreun birt in Bucuresti pentru ca nu sunt de acolo.Intrebarea e de acum o luna,dar am intrat un pic sa va d si eu ce mai raspunde lumea. Te cred ca vrei liniste,fara manelisti sau rockerilaughing,cel mai bine e sa ne insuram, luam o sticla de vin si il fierbem acasa. Daca esti insurat si...e problema, trimiti femeia la mama-sa la tara in ziua aceea sau... zilnic. Ce sa zic, e destul de stresanta si viata asta, mai ales in ziua de azi. O zi buna.

| millyca explică (pentru anonim_4396):

Mersi. Intrebarea e pusa de anul trecut. Am gasit ce cautam... bine, doar ca nu e in Sectorul 4 si nu au nici vin fiert. Vin si rockeri si manelisti, dar nu conteaza, ne intelegem. laughing

| Smecherul_Ady_1996 a răspuns:

Deci imi dai funda te rog frumos?

| millyca explică (pentru Smecherul_Ady_1996):

Ti-am dat. Dar puteai spune si tu ca e carciuma "La matze fripte", ce te costa...

| Smecherul_Ady_1996 a răspuns (pentru millyca):

Da nu am stiu laughing