| claudia_1441 a întrebat:

Salut.Asi dori sa cumpar un laptop care e cea mai buna firma? multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există un „cel mai bun". Există bune și proaste.
Câteva bune: Dell, Toshiba, Sony, Apple, HP, IBM (sau proaspeții Lenovo), Clevo
Câteva proaste: Myria, Benq, Fujitsu Siemens
Și de mijloc: Acer și MSI.
Andreiuțo, permite-mi să râd. Nu „merge" netul cu viteză mare pe Vista? Păi da, Vista nu-i pentru oricine, trebuie să știi să faci vr'o două setări, altfel...

6 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Toshiba.

| alexadriann a răspuns:

Samsung, Apple, HP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Recomand cu toata increderea HP. din punctul meu de vedere este cel mai bun. foarte stabil arata bine. tastatura este exceptzionala.ai tot ce vrei pe el usb card reader web cam.
acer iarasi este bun dar cu vista pe el netul nu prea merge bine si din cate stiu eu trebuie sa-l curetzi destul de des.
alte firme bune: compaq, toshiba, dell

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apple stiam ca e o firma foarte buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apple, samsung, hp, si cam astea sunt cele mai bune

| Ella123 a răspuns:

Apple, Dell...Acer

Si eu am Acer, so mi-am instalat XP.

Cand l-am cumparat era cu Vista.

Cu Vista nu merge netul cu viteza mare.pa pa