| iordash a întrebat:

As dori sa cumpar un laptop samsung : http://www.cel.ro/......3gb-l/poze dar nu stiu cat de buna este firma samsung la laptopuri

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Nu stiu sa-ti spun de Samsung, n-am avut parte de reactii nici bune nici rele, nu e prea populara.
Ce pot sa-ti spun este ca am un HP in cofiguratie identica, pentru deplasari, am PC pentru acasa. nu are placa video dedicata, deci vei avea probleme in jocuri, sau in grafica complexa. Mie mi s-a restartat privind un film online HD.
Sfatul meu e sa-ti iei ceva cu placa video daca il vrei ca PC principal, altfel iti vei consuma nervii.
Daca imi dai un buget te pot ajuta sa gasesti ceva mai bun, cu rugamintea sa ai banii disponibil, sa nu caut ca desteptul si peste 3 saptamani cand ai banii sa revii cu aceeasi rugaminte. happy
Bafta

| iordash explică (pentru CataC):

Eu am acum un http://www.emag.ro/......VY371EAB1T si sunt multumit de el dar am gasit sa il dau, am un buget de maxim 1800 ron

| tinaHd a răspuns:

Este buna:d