| RoxanaCher a întrebat:

Astazi este ziua de nume a prietenei mele si si-o serbeaza! Ma duc peste o ora si nu am reusit sa-i cumpar nimic! Puteti sa-mi dati nist idei pentru cadou va rog! A, si are 10 ani big grin e mai mica decat mine!

4 răspunsuri:
| Leea1234 a răspuns:

Un cd cu muzica ei preferata
o cana personalizata ("cea mai buna prietena„ "andreea„etc.)
mai poti adauga pe langa cana un ursulet de plus!
ii mai poti cumpara o initiala "A„ din aur, nu este foarte scumpa...

| motzata a răspuns:

U iti cunosti bine prietenawinking. gandeste-te ce-i place cel mai mult si asa te poti gandi s la un cadouwinkingdaca ii place sa citeasca ii iei o carte, daca ii plac jucariile de plus o jucarie, daca e in pas cu moda o bluzawinking

| sisi_3548 a răspuns:

Ai multe solutii:
~o carte (ex:twilight)
~un film (ex:motelul groazei, camera 1408, saw )
~sims 2, 3(de preferat sa nu ii cumperi sims 1 )
~un atlas cu animale
~un lantic
~o papusabig grin

kisskissai o gramada de optiuniiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpar-i o jucarie de plus, o papusa, o carte.