| Cristi151 a întrebat:

..astazi mi-am creat o pagina pe facebook.
O intrebare :
Cum fac sa vada toti pagina, adica sa nu dau eu "Invite"?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| GigiMenta a răspuns:

Ai facut o pagina sau un grup? Daca ai o pagina nu d-ai invite iti faci reclame. De exemplu incepi prin a arata pagina prietenilor, ei vor da like, ii poti ruga sa de-a pagina mai departe si apelezi si la alte pagini care vor sa iti faca reclama schimb pe schimb.

| Cristi151 explică (pentru GigiMenta):

Mi-am facut pagina...
Reclamele costa 30 ron / zi. E mult, zic eu.
Voi incerca faza cu schimb pe schimb. Adica eu ii fac reclama la aceea pagina si ea mie. Ceva'n genu?

| GigiMenta a răspuns (pentru Cristi151):

Da. Faci reclame prin poze sau prin postari pur si simplu.

| Cristi151 explică (pentru GigiMenta):

Mi-ai putea da te rog idu tau de mess?

| GigiMenta a răspuns (pentru Cristi151):

Trimite-mi id-ul tau prin mesaj.

5 răspunsuri:
| Glochen a răspuns:

Copiezi adresa pagini(linkul) si postezi pe alte pagini dar vezi ca trebuie sa ceri permisiunea