| Gimihumulukuakua a întrebat:

Salut ..azi m-am inscris sa iau atestatul ..am o intrebare, pot baga actele pentru. card inainte sa iau atestatul? Daca da, ce acte imi trebuiesc?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Poti pentru cardul tahograf zici tu, din momentul in care ai primit permisul deja ti-l poti face cu suma de 250 de ron cum ti-am zis, 3 sau 2 poze tip permis, copie dupa buletin si originalul dar si permisul sal ai ca sa il arati la ARR dar rabzi o luna pana vine cardul asa ca e belea.

4 răspunsuri:
| alexclaudiu2003 a răspuns:

Cercificatul de deces, cercificatul de nastere al bunicii, cercificatul de botez al bunicului si 4 poze cu matusele tale preferate

| Daddyy a răspuns:

Ciocolata

| Gimihumulukuakua explică:

Ar fi ok daca nu ar mai posta toti muritorii de foame aiurea! Multumesc Spetsnaz, ai funda!

| Ayakashi a răspuns:

Depinde de ce atestat.