| AlexandarAlx a întrebat:

Salut baieti am iesit pe afara cu niste baieti si fete si au venit 4 tigani cu fite... ca ne bate din astea se dadeau smecheri si nu am putut sa dau in ei. Vreau sa imi ziceti cum fac sa prind tupeu la bataie sa dau primul, sa nu imi fie frica sa ma bat. Nu imi ziceti sa ma duc la box, kickbox.

14 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Eu zic sa stai linistit. Astia care latra mult nu lovesc. Daca vroiau sa va bata nu stateau mult de vorba.

La 15 ani si "nu prea inalt" nu prea ai ce sa le faci. Eventual sa te felieze putin.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu nu stii ce sa faci sa iti iei bataie mai usor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vroiau sa te bata nu vorbeau.In fine apuca-te de ceva sport.fa abdomene, genoflexiuni, flotari..alergare...Imbunatatesteti forta si masa musculara.

| Dzeko7 a răspuns:

Stai ma cuminte nu te pune cu tiganii ca vin cu satra de boschetari dupa tine.

| AleXu224 a răspuns:

Lasa ba ciorile in pace si in plus daca esti scund nu prea ai sanse

| helpfriends a răspuns:

Salut,
Cel mai bine este sa ignori, dar daca nu iti da liniste nici asa, gandeste-te sigur ca vrei sa o dai, dar fi atent, daca apuci sa dai da-o bine, sa nu se mai intoarca.

| Tanamy a răspuns:

Pe cat posibil sa ignori. Daca vrei poti sa faci karate, nu de alta, dar sa pui jos adversarul in cateva secunde lovind zonele sensibile pare convenabil, nu? Totusi, mai bine ramaneti uniti si nu aratati ca va temeti.Adica,sti tu, teama se vede prin ochi si tremurat.Dar sa nu te consideri las pentru ca ti-a fost frica.Vad ca vrei sa lupti.

| cristianfasola a răspuns:

Prima data ii ignori. daca unul din ei a inceput sa de.a in voi..atunci incepi si tu si dai la fata sau la ficat laughing

| Juni_Smecherutzu_1977 a răspuns:

Trebuie mai ales sa ai spate...si depinde de varsta ai

Răspuns utilizator avertizat
| Juni_Smecherutzu_1977 a răspuns (pentru AlexandarAlx):

Unde stai?

Răspuns utilizator avertizat
| Juni_Smecherutzu_1977 a răspuns (pentru AlexandarAlx):

A...ok
Ar fi bine sa te muti din Uniunea Europeana

| yoyo2015 a răspuns:

Lasa-le in pace pe ele laughing