| anonim_4396 a întrebat:

Salut/Bună.
Vreau să îmi cumpăr un telefon şi vreau câteva idei. Mă interesează un model touch-screen, camera cu blitz, calitatea sunetului ceva mai ridicată (volum+claritate) şi cel puţin symbian.
Vreau cât mai multe variante.
P. S: Fără iPhone.
Mulţumesc.

Răspuns Câştigător
| yomihay98 a răspuns:

Nokia x7 (este express music si are si symbian) si cu android HTC Sensation XL, HTC Sensation XE, sau Samsung Galaxy W.

5 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Nokia n 97... e super.din toate punctele de vedere.

| uN23 a răspuns:

Eu tocmai mi-am luat Motorola FlipOut si sunt foarte multumit de el.
Iti las un link pentru mai multe detalii : http://telefonultau.eu/products/Motorola-MB511-FlipOut.html

| AnDrE_5929 a răspuns:

Pai eu zk cum ar fi Samsung galaxy sau Samsung corby

| AnDrE_5929 a răspuns:

Pai eu zk cum ar fi Samsung galaxy sau Samsung corby succes

| AdYsOrAs a răspuns:

Iti recomand Nokia N8. Este un smartphone cu un nivel ridicat al claritatii sunetului, camera de 12 mpx cu dublu blitz parca big grin + multe altele printre care wlan(wireless), gps integrat si multe altele pe care le descoperi pe net sau daca achizitionezi telefonul big grin Sper ca ti-am fost de ajutor.