| Gabytzu64 a întrebat:

Salut cat inseamna cota 1, 00 pariuri? dau vot +funda

Răspuns Câştigător
| Natyyyyy a răspuns:

Simplu o 100 funda te rog?

6 răspunsuri:
| MaStErShOt a răspuns:

Cota 1 la pariuri inseamna 1 leu, cota 1, 45 inseamna 1 leu si 45 bani si asa mai departe. cotele se inmultesc intre ele iar la final se inmulteste cu suma pariata, de unde rezulta castigul. numai bine!

| cosminvasile a răspuns:

Cota inseamna de cate ori obtii inapoi suma pe care ai pus-o in joc. in cazu asta 1, 00 inseamna ca vei castiga exact suma bagata

| denisavs23 a răspuns:

Poi inseamna 10 bani daca pui 1 leu... daca pui 2 lei inseamna 15 bani...

| denisavs23 a răspuns:

Poi e o cota buna... daca pui 1 leu castigi 10 bani daca pui 2 lei castigi 15 bani si tot asa.

| Gabytzu64 explică (pentru denisavs23):

Dra daca cota e 11 cum se calculeaza?

| denisavs23 a răspuns:

Poi daca pui 1 leu castigi 10 bani daca pui 2 lei castigi 15 bani.