| gogosicavanilata a întrebat:

Ce activitate as putea face in timpul meu liber?

Răspuns Câştigător
| AlleSss a răspuns:

Heii.
-poti viziona seriale [ ex. Pretty Little Liars, The Vampire Diaries, etc ]
-poti sta pe afcebook, mess, TPU
-poti citi carti
- poti viziona filme [ Lol, The Last Song, Drag Me To Hell, etc]
-poti chema o prietena la tine pentru a viziona ceva sau a face poze.

Sper ca te.am ajutat!

12 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Faci ceva care sa te faca sa te simti in largul tau.
Cel mai bine combini utilul cu placutul.
O zi buna!

| geop a răspuns:

Voluntariat, origami, ieşit cu prietenii, "joacă" prin bucătărie, vizitează-ţi bunicii, rudele sau persoanele pe care le ai la inimă.

| Dariusuu a răspuns:

Poti face multe lucruri, de ce nu incerci ceva nou?

Fa ceva de care sa te bucuri. Sunt sigur ca vei sti ce.

O zi superba.

| michelia a răspuns:

In afara de filme si jocuri pe calculator ( probabil deja te-ai plictisit de ele ), poti sa citesti ( ceva potrivit virstei tale), sa iti faci curatenie si ordine in camera sau chiar in toata casa, sa incerci sa gatesti un desert, sa te joci cu un animal de companie, sa te vezi cu prietenii tai cit mai des.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexeLup a răspuns:

Cheama prietenii la tine sau mergi tu la ei,veniti multi. cumparati mancare,jucati carti, table, dansati, karaoke
Uitati-va la filme horror uite iti recomand cateva:chuckie, casa de ceara

Distractie placuta

| diditza23 a răspuns:

Mie imi place in timpul liber sa fac sport...sa ma plimb cu bicicleta, sa ma joc cu prietenii tenis de masa sau de camp, sa jucam biliard, carti de joc, mima, sa citesc big grin

| me92 a răspuns:

Ai putea sa faci chestii handmade... dupa ce prinzi gustu, nu iti mai vine sa te lasi de ele...eu am incercat sa fac bratari, avand mult timp liber, l-am consumat repede si cu un rezultat placutwinking

| Bodnar_Denisa_1993 a răspuns:

Salut! Pai eu cand ma plictisesc :
-incerc sa-mi fac parul asa cum nu l-am mai facut;
-citesc;
-fac integrame;
-ascult muzica;
-imi fac unghiile;
-dorm laughing))

| Nutsu7 a răspuns:

Poti practica un sport

| Plamadeala_Pavel_1994 a răspuns:

Sa faci ceva nou, sau sa faci ce-ia ce nai mai facut niciodata.