| anonim_4396 a întrebat:

Ce activitati desfasurati când sunteti plictisiti? (altceva decat Internet, PC)
happy

9 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ai putea încearca un puzzle. Ex:
https://ibb.co/cxajJF
E dificil, dar e haios! ))

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Invat, fac curat, ies in aer liber, cu prietenii happy ETC

| Clockwork a răspuns:

Fap,fap,fap,fap......MAASturbation...

| Ghost963 a răspuns:

Citit,traforaj,labuta fericita, plimbatul seara sau ma uit la un serial.

| AntiUrs a răspuns:

Salut! Cînd chiar te simti plictisit...
iesi afara, daca ai animale de companie poti sa te joci cu ele
citeste ceva interesant, iesi in oras cu prietenii.

Dacă e vremea frumoasa ies în parc; sau dacă ai casa î - mi întind o pătură pe iarba și mă relaxez, poți chema câțiva prieteni la tine acasă... sau pur și simplu răsfoiesc un album foto pentru reamintire ce vremuri frumoase au fost...☺

| Narcis_Nistor_1993 a răspuns:

Salutare! Iti recomand cand te plictisesti sa:
- Iti cumperi un pachet de carti originale si sa incerci sa inveti cateva trucuri de magie si sa iti uluiesti prietenii cu talentul tau! big grin
- Sa iti cumperi o kendama si sa tot faci la ea acolo scheme (nu prea cunosc deoarece nu am dar am vazut la colegi si este destul de distractiva)
- sa inveti laughing
- Sa te duci la antrenamente de lupte libere, judo, karate, inot, fotbal orice doresti big grin
-jocuri de carti/sah/remi (anything) cu prietenii/familia!

Cam atat, altceva nu mai stiu laughing

| Gavrilita_Andy_2001 a răspuns:

Incearca sa inveti un instrument big grin