| Jeksanovici a întrebat:

Salut, ce bicicleta mtb bunicică imi recomandați, care sa imi fie buna adică eu am 160cm înălțime și imi fie buna. Buget:500 de lei

6 răspunsuri:
| Jeksanovici explică (pentru sierra1):

Da dar cum sa fac ca unii imi cer bani in avans gen sa le bag toti bani in cont și după sa imi trimită bicla, dacă e teapa

| Țoglă a răspuns (pentru Jeksanovici):

Cauti pe cineva care vinde la tine în oraș și vă întâlniți

| sierra1 a răspuns (pentru Jeksanovici):

Ia-o doar pe VĂZUTE și incercate: vezi marfa, dai banu'

| Țoglă a răspuns:

Ia-ți de pe olx, publi24.
Dacă era de nouă și buget mai mare, îți recomandam marca Pegas.

| Jeksanovici explică (pentru Țoglă):

Da doar ca imi cer toti bani in avans gen sa le bag banii in cont pai eu de unde stiu ca nu e teapa