| AnutA15 a întrebat:

Ce gen de carti preferati sa cititi in timpul liber?

7 răspunsuri:
| CartideCitit a răspuns:

Aproape toate genurile. Poti descoperi carti din genul preferat citind recenziile de pe http://www.cartidecitit.ro. Lectura plcauta!

| Cristianne a răspuns:

Îmi plac cam toate, de la comedie până la horror.Recunosc că de dragoste citesc mai puține.thinking

| mariacris98 a răspuns:

Fantasy/SF/Paranormal/Dragoste
Aceasta combinatie este preferata mea privind genul cartilor, as citi o multime.

| iusy98 a răspuns:

Eu prefer cartile SF

| Anonima009 a răspuns:

Sincer sa fiu mie imi place teatrul, comedia etc. Daca vrei sa iti recomand as spune : "Titanic vals" de Tudor Musatescu si "Domnisoara Christina " de mircea eliade. Ambele sunt usor de citit, si nu foarte lungi.

| Alexinno222 a răspuns:

Pai Harry Potter, Cronicile din Narnia si in general citesc cartile de la Adevarul. Funda?

| Alexinno222 a răspuns:

Harry Potter, Narnia, Adevarul