| anonim_4396 a întrebat:

Ce jocuri as putea sa ma joc pe un calculator cu sistemul tonguerocessor: AMD Sempron (tm) 2600+ 1.84 GHz
Memory(RAM) 800 MB
System Type: 32-bit Operating System

Windows 7 Ultimate!
Dau fundaaaaa si vooot :X e urgent!

8 răspunsuri:
| VirtualEinstein a răspuns:

Uite aici un site unde poti sa iti verifici compabilitatea pc-ului cu orice joc vrei http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx

| anonim_4396 explică (pentru VirtualEinstein):

Salut! Asta fac acum, dar cand dau pe CanYouRunIt sa scaneze, il scaneaza apoi imi apare 4 ca si un fel de errori cu Windows Installer straight face

| VirtualEinstein a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu care e cauza,in fine. Cu, configuratia ta ai putea incerca CS, Minecraft, FIFA 2007, GTA Vice City, si majoritatea jocurile din 2005-2008

| anonim_4396 explică (pentru VirtualEinstein):

Mai spune-mi te rog

| OrNaM3nT a răspuns:

Starcraft 1, Counter Strike 1.6, Warcraft 3, TimeShift, GTA Vice City, San Andreas, Angry Birds.

| OrNaM3nT a răspuns:

Macar zi si tu ce gen de jocuri ti-ar place, asa am putea numii zeci de jocuri.

| anonim_4396 explică (pentru OrNaM3nT):

Pai mi-ar trebui
Shooters
gen NFS
aventuri
simulatoare

| elvis55 a răspuns:

GTA san andreas, GTA IV,, CS,, Red alert 2, Metin2united,ValMondial.
Sper sa-ti placabig grin