| MaxKiller911 a întrebat:

Ce pot face sa-mi indrept parul? Sunt baiat si am parul ondulat si as vrea sa stea putin mai drept pentru ca vreau sa mi-l las mare.

4 răspunsuri:
| Wolfszeitt a răspuns:

Să nu faci prostia de a-l întinde cu placa! Pe lângă faptul că îl distrugi, părul lung arată mult mai bine când e ondulat. În orice caz, dacă o să ţi-l laşi mare, o să se îndrepte singur din cauza greutăţii.

| CM_CM_1988 a răspuns:

Sau pune-ti o peruca. Nu mai trebuie sa mai astepti sa creasca si nici nu mai ai probleme cu indreptatul zilnic big grin

| 57R35 a răspuns:

Salut, incearca ceara de par! Daca nu... placa cum a spus si hjftrsersjvhvhee hee

| hjftrsersjvhv a răspuns:

Foloseste placawinking