| Alina_Aniella_1970 a întrebat:

Salut:** Ce pot face ziua ma plictisesc nu stiu ce sa mai fac! Va rog dati-mi niste idei de ce as putea face! Fara PC! Funda la cel care da cele mai multe idei!:** Multumesc anticipat:X

Răspuns Câştigător
| cynty22 a răspuns:

Pai de exemplu daca iti place sa fi mereu aranjata,si ai rabdare, poti sa incerci sa iti aranjezi parul, cum te taie pe tine, sau cum iti place, poti sa iti inventezi laughing sa zicem asa propriile tale coafuri thinking sau daca iti place sa citesti iti recomand o carte suuuuper "JURNALUL SECRET AL LAUREI PALMER", nu o sa iti para rau daca o vei citi.Mai poti de asemenea,daca iti place bine inteles sa incerci sa gatesti ce tip de mancare sau desert vrei dar dupa propriia ta retetawinking.Cu siguranta o plimbare in parc,sau in padure thinking depinde unde locuiesti nu iti va face rau si crede-ma ca te va relaxa,daca esti genul de persoana linistita, daca nu, ai putea sad dai o petrecere, daca ai posibilitatea, alaturi de cateva /cativa pritene/prieteni buni. Daca ai imaginatie si vrei, sigur gasesti eva de facut sa nu te mai plictisesti :* Sucess! Siiii sper ca ti-am fost de ajutor:*:*:*

| Alina_Aniella_1970 explică (pentru cynty22):

Multumesc mult cynty22 o sa incerc ceea ce mi-ai propus:**

1 răspuns: