| Mysterious00 a întrebat:

Salut..cine imi zice si mie cum naibi scot chestia aia cu "creeaza-ti propria optiune in Orange young?" ca eu aveam acolo o optiune cu 2500 min sms nelimitat internet etc. o vreau pe aia cum scot meniul ala... X-(

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

In mod obisnuit, pentru a afla optiunile active, tastezi *100#, alegi "contul meu", apoi "optiuni active". Daca ai deja o optiune in curs de utilizare si ea se reactiveaza automat, atunci poti anula reactivarea automata oricand, urmand ca la expirarea optiunii active sa alegi una potrivita pentru tine.

| Mysterious00 explică (pentru dannyel86):

Nuam nici o optiune ctiva.

| dannyel86 a răspuns:

In ce context iti apare "creeaza-ti propria optiune in Orange young"?
Cand intri in meniul Orange Young, sau cum?
Daca e ceva nou, eu nu stiu cum ai putea rezolva problema. Nu mai sunt in Orange Young de ceva timp si nu stiu ce modificari s-au facut. Credeam ca se poate rezolva prin meniul "optiuni active", dar se pare ca nu asta e solutia.
Poate, totusi, cine va are un raspuns potrivit.

| Mysterious00 explică (pentru dannyel86):

Pai cand intru in Orange young asi imi apare aia

| Mysterious00 explică:

Nu am nici o optiune activa.