| Scorbut a întrebat:

Era o optiune in Orange young cu 2500 (parca) de minute si sms-uri nelimitate cu 5 euro. Acum cand apelez *100#, in meniul Orange young spune sa intru pe www.nelimiteaza-te.ro/creeaza-optiune-prepay. Cum aleg aceeasi optiune? x_x

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Optiunile se pot activa doar cu ajutorul Configuratorului de optiuni de pe www.nelimiteaza-te.ro.La *100# poti doar sa te inscrii in program.
Consulta tutorialul de aici http://www.orange.ro/....../iq/230403 pentru a vedea cum folosesti Configuratorul.
O zi buna,
Orange Helpers

1 răspuns:
| InnocentLoovee a răspuns:

Mie imi merge. Mai incearca.