| RoxanaCher a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu cateva sfaturi? OK. Unde pot gasi baieti draguti? Cum pot sa-i fac sa ma placa? Deci v-ati dat seama despre ce este vorba! Uite cum vreau sa arate baiatul pe care il vreau:Sa nu fie prea inalt, dar totusi mai inalt cu cativa cm decat mine! Dar nu mai mult! Sa-i placa muzica! Sa fie amuzant! Sa aiba o coafura de par mai moderna(ma refer cu plete! dar nu pana la umeri! ma refer la ceva de genul cum arata joe jonas in camp rock! sau cum arata justin bieber! ma refer doar la par!). Sa se imbrace cu lucruri care i se potrivesc si cu care arata bine si sa fie oarecum la moda! Sa nu arate ca un jegos! Adica sa fie curat! V-ati dat seama! Unde pot gasi niste baieti care indeplinesc conditiile de mai sus? Ma intereseaza cel mai mult cum sa-l fac sa ma placa! Multumesc!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Baiatul visurilor tale nu exista. Pana cand ai sa intelegi asta, ar fi bine sa nu mai cauti, altfel vei fi folosita si abandonata. Esti mult prea mica pentru astfel de preocupari. Baietii isi vor bate joc de naivitatea ta. Nu mai arde etapele, fiindca nu vei avea decat regrete amare.

| Pinkyyy;x a răspuns:

Mai c poth s zicthinking esti cam prestentioasatongue
dar baietii frumosi nu se gasesc asa pe oriunde
Plimbate.prin parcuri prin cluburi
. Chiar la scoala. daca stai in bucuresti
Du-te si prin Unirii, prin mall-uri
p net nu prea e indicat:*.

| RoxanaCher explică:

Nu ati inteles! Eu nu caut baieti pe internet! Eu vreau sa stiu cum sa fac un baiat sa ma placa! Si nu e obligatoriu sa fie exact cu scrie acolo! Am vrut doar sa va fac o idee!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iesi putin prin oras si cauta... pe net o sa fi dezamagita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga mea, la varsta ta ar trebui sa te preocupe scoala, nu sa cauti baieti pe internet. De ce nu vorbesti cu mama ta aceste probleme? Ea ar trebui sa iti fie cea mai buna prietena.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treci la teme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa cred ca exista fete care au asemenea intrebari!
ai uitat sa precizezi ce inaltime ai, ca sa stim ce sa-ti oferim.
ne-am dat seama. sau nu?

| enam2000 a răspuns:

Pai pe site-uri de socializare asa cum precizeaza BlackAndWhite nu vei gasi. Iesi afara in parcuri, cluburi, cafenele. In fata PC-ului mai greu sau incearca sa-i covingi pe cu care discuti in spatiul virtual la o intalnire face to face, reala.Succes. happy, insa asculta si sfatul utilizatorului Brigaela unul inteligent, de altfel.