| 女明DongRi a întrebat:

La inceput voiam sa-i intreb pe baieti cum arata fata perfecta, dar mi-am dat seama ca aceasta nu exista, asa ca modific intrebarea, cum a`ti vrea sa arate/ sa se poarte fata de la cel mai inalt nivel sa zicem.happy?

2 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Conform statisticilor, o femeie, pentru a fi perfecta are nevoie de 2 lucruri: Creier si Sani! big grin big grin (nu eu am zis-o ci STATISTICILE).

| ant1 a răspuns:

Una care sa arate spre perfect nu e greu sa gasesti. Fiecare cu gusturile lui. Dar sa se poarte si cum trebuie, asta e mai greu.happy