| Mihai250 a întrebat:

Salut cine stie trucu cu google ca sa dispara cei 2 O?

Răspuns Câştigător
| DryCooker a răspuns:

Buna! Trebuie sa scrii pe google "fake google". Da click pe linkul unde apare GOOGLE.Acesta este un google fals creat de darkartsmedia.In momentul in care apesi click in josul paginii in cam 5 secunde ourile vor disparea.Cand apesi din nou ele tot in 5 secunde vor aparea la loc. Uite linkul:http://www.youtube.com/watch?v=n9CDtQA_MEA.Bafta! Funda?

| Kosner a răspuns (pentru DryCooker):

laughing... ai dat ca link "linkin parca & Eminem-..." laughing

| DryCooker a răspuns (pentru Kosner):

Ce ametit is laughing