| denysa a întrebat:

Am visat azi noapte serpi. si am citit in mare parte ce inseamna sia m gasit ca cineva vrea sa`mi faca rau dusmanul meumai ales, ca cineva ma uraste foarte mult! oare e adevarat?big grin vreau sa va zic ca incep sa cred in vise pentru ca fosta pretenului meu ma ameninta pe mess pe la scoala cand ma vede se uita la mine parca m`ar manca din priviri. voi credeti in vise? mi mi s`a mai intamplat sa visez lucruri ciudate si peste cateva zile saptamani sa se intample sau citeam simnificatia si ceva ceva era adevarat happy

3 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Cand visezi serpi inseamna vant, daca visezi caini de rasa sunt dusmani, si daca visezi caine vagabont sunt prietenihappyam dictionar de vise acasasmug

| Muflă a răspuns:

E-adevărat că șarpele e semn rău în unele vise, dar poate să-nsemne și ceva bun... Și eu am visat că mă jucam cu un șarpe mic și-mi era frică să nu-l strivesc, am căutat azi dimineață pe net și am găsit orice semnificație posibilă și imposibilă înafară de aia de care aveam nevoie laughing Am înțeles că dacă visezi șerpi mulți o să ai probleme în dragoste sau în afaceri, deci ai grijă

| KsT a răspuns:

Te-ai uitat la prea multe filme happy asta e tot