| bogdan_6727 a întrebat:

Salut.De ce nu merge empiremt2 ca de vreo 5 zile incerc sa intru? Funda cine stie.

Răspuns Câştigător
| JT a răspuns:

Din cate am inteles, se lucreaza la server. Mai asteapta, ar trebui sa se rezolve!

4 răspunsuri:
| imaqtpie a răspuns:

Acum merge.

| radu85 a răspuns:

Nu e bun! l-am luat si e de pe net si nu mergea! iti trebuie cd-ul original! funda?

| Danzzz55 a răspuns:

Radu85 Oare exista noob mai mare ca tine? rolling on the floor)) Cd original pentru empiremt2? rolling on the floor))))) Si trebuie sa il iei de pe siteul oficial da nici de cum cd oficial ca nu exista rolling on the floor)))) aaa iti dau eu cd original cu cont daca dai 1 mil sau 50leiwinking rolling on the floor))

| Alexanderrrrr a răspuns:

Se va deschide in curand pentru ca lucreaza la un nou stil aspect Funda te rogg