| H3llB0yOn3 a întrebat:

Salut.De 2 zile mi-am reinstalat windowsul si acum mi-am downloadat mess'u` si acum pe ori ce program intru imi da o eroare. De ce? pls cine stie funda.

Răspuns Câştigător
| SasukeCS2 a răspuns:

Pai cand iti apare sa alegi partitia unde vrei sa il instalezi (exemplu: http://imageshack.us/photo/my-images/16/windowspartitionexample.png/) apesi tasta "D" si se sterge.

4 răspunsuri:
| SasukeCS2 a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu. Nu cumva ai reistalat windowsul peste celalt deja existent? Asa am facut eu si cred ca asta e cauza. Trebuie sa stergi windowsul actual si sa il reinstalezi.

| H3llB0yOn3 explică (pentru SasukeCS2):

Pai si cum il sterg thinking ca eu am facut exact cum ai facut si tu peste celalalt existent

| SasukeCS2 a răspuns (pentru H3llB0yOn3):

Pai cand iti apare sa alegi partitia unde vrei sa il instalezi (exemplu: http://imageshack.us/photo/my-images/16/windowspartitionexample.png/) apesi tasta "D" si se sterge.

| marlboroYkent a răspuns:

Nu la reinstalat bine inseamna incearca sa il mai faci o data cu o atentie mare si cand faci wind. stinge modemul de la internet daca vrei iti vand un cd wind. 7 copie dupa original facut de mine cu licenta sau wind 8 demo tot original wind. 7 e 45 de lei si wind. 8 60 lei

| barbugabriel a răspuns:

Habar nu am care ar putea fi problema, însă singura soluție e să îl reinstalezi.