| JohnnyS a întrebat:

Numai imi merge messu de 4 zile...cand incerc sa intru imi da ca si cum mi-ar fi spart cineva parola dar pe meboo sau la alt prieten merge sa intru, cine stie ce are?

3 răspunsuri:
| Scumpilicii a răspuns:

Heii. Daca nu ai intrat demult pe mess, de aceea nu iti merge.
Dar daca ai intrat mereu, posibil sa-ti fi spart parola. Fa-ti alt cont, altceva nu iti pot spune! Bafta!

Funda?

| JohnnyS explică (pentru Scumpilicii):

Am spus ca merge sa intru la alt prieten, si intram foarte des pe mess;-w

| Scumpilicii a răspuns (pentru JohnnyS):

Atunci nu stiu de ce!