| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp,am o problema la calculator. Nu imi rămâne imaginea de fundal setata,să zicem,azi sunt la calculator ( imaginea e setata),mâine intru,rămâne setată iar poimâine se înnegrește. Nu are nicio treabă cu genuine, nu-mi apare nimic in coltul din dreapta. Știți cumva de la ce e problema? Ofer fundă + vot!

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Activeaza windows

| Cristi94de a răspuns:

Cel mai probabil ii de la genuine happy. Scoate si activeaza iar, daca nu, dai un scan.

| Toader_Alex_1989 a răspuns:

Da-i un "scan" la computer poate ai virusi! a doua da-i clikck dreapta si bifeaza casutele de la taskbar. cred ca asa happy