| AndreiPopovici6969 a întrebat:

Salutare, de ceva timp am observat ca pe Ecranul de Pornire / Ecranul de Acasa, imi apare sus in dreapta camera de pe conversatie, de la WhatsApp, apare asa suprapus, peste ecran, peste imaginea de fundal, peste tot. Chiar si atunci cand intru in alte aplicatii imi apare sus in dreapta. Tin sa mentionez ca am schimbat displayul telefonului prin vara.

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are un x in colt? Apasa pe el poate dispare acea fereastra.

| AndreiPopovici6969 explică (pentru darrio2007):

Nuu, efectiv, nu este o iconita, sau ceva deschis, pur si simplu si imprima in ecran, ca o umbra

| anonim_4396 a răspuns (pentru AndreiPopovici6969):

Fa o captura de ecran si trimite poza aici ca sa vedem si noi si sa ne dam mai bine seama despre ce e vorba.

Incarca poza aici: https://imgbb.com/

| literallythesamebruh a răspuns:

Probabil ai burn pe display. Asta e cauza principală pentru suprapunerile vizuale de genul.

| iDarkness a răspuns:

Salut, problema ta, "Burn in display", Ghost image, este rezultatul unui panou Amoled sau Oled vechi, de obicei de slaba calitate. nu poti rezolva problema decat daca schimbi display-ul, despre ce telefon este vorba?

| AndreiPopovici6969 explică (pentru iDarkness):

A30s

| iDarkness a răspuns (pentru AndreiPopovici6969):

Ma asteptam sa fie un Samsung, am patit si eu cu S6 Edge si S7.