| hp8510p a întrebat:

Salutare.Am o problema...nu imi ramane imaginea de fundal setata pe laptop.Am Windows 7 Ultimate 32 biti.O setez, ma joc un joc si apoi cand intru iar pe desktop se vede negru.De la ce sa fie?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru inceut mergi in start-control panel si la windows update, setezi sa nu isi faca update. Apoi citesti mesajul care ti-l voi trimite.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai licenta expirata

| alexaNNNNdeR a răspuns:

A expirat licenta si trebuie activata, asa am si eu.

| fotosintezadinviitor a răspuns:

Inseamna ca trebuie sa-ti schimbi windowsul, pentru ca ai fost gasit fara licenta sau ai una espirata.