| Mariusfreek a întrebat:

mozila firefox e mai bun decat google?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Bai fratiilor ce tot atatea comentari an primul rand googol chrome ramane si va fi nr1 iar mozilla e varza pnt k cand vrei sa faci ceva ati baga tot felul de reclamae etc

| robert35 a răspuns:

Bai fratiilor ce tot atatea comentari an primul rand google chrome ramane si va fi nr1 iar mozilla e varza pnt k cand vrei sa faci ceva ati baga tot felul de reclamae etc

| NemoNautilus a răspuns:

Google Chrome The Best 4 Ever nu ii asculta pe ăștia care spun ca Firefox e mai bun! Funda?

| greenish a răspuns:

Buna. Personal cred ca Google Chrome este mai bun decat Mozilla Firefox happy

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Google Chrome 4 Ever in Power

| Chris88 a răspuns (pentru MineIsLikeABridge):

Cand o sa faci diferenta intre firefox, google si internet explorer, revino.

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Cred că la google chrome te referi, nu? Nu, nu este mai bună. Cel puţin din punctul meu de vedere. Adică la mine are toane mozila. Când vrea s e deschide, când nu nu vrea.
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu folosesc Chrome de vreo 2 ani, are o interfata mai simpla si nu iti obtureaza paginile cu tot feluri de aplicatii,pana si cand downloadezi ceva nu te,,deranjeaza" cu o alta fereastra deschisa.E mai simplu, rapid si bun, asta e parerea mea!

| βėan a răspuns:

Am gasit pe net un top 3.
1. Google Chrome
2.Mozilla Firefox
3.Internet Explorer
Acum la locul 3 ar putea fi opera in loc de explorer.

| ZCXCV a răspuns:

Google Chrome = cel mai bun!

| alexolah2001 a răspuns:

Mozilia e mult mai tare ca google

| SkiZzo_3289 a răspuns:

Pai Mozilla Firefox e un browser iar Google un motor de cautare deci nu are cine sa fie mai bun sunt 2 lucruri diferite. Sper ca te-am ajutat!winking